CO DO NAS PRZYCIĄGA?

Natura to motyw przewodni naszej pracy. Jest dla nas inspiracją, nadaje rytm, zapew­nia materiały. Naturalne surowce, pozwalają na powrót do lat ubiegłych, gdy nie byliśmy ubierani w akryl i poliester. Dlatego nasze kolekcje tworzą wełna, len i bawełna. Natura dała im duszę, my formę.

Krótko o nas

Historia Alwero rozpoczęła się w 1999 roku i przez lata naszej działalności nabywaliśmy doświadczeń w zakresie znajomości wełny – naszego podstawowego surowca. Nieustannie kieruje nami pragnienie, aby zapewnić ludziom możliwość poznania dobrodziejstw jakie niesie ze sobą wełna. Jesteśmy marką natury, naturalnych produktów dla ludzi żyjących w rytmie natury .

NASZE KOLEKCJE

MĘŻCZYZNA NA CODZIEŃ

Doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie nieformalnego look’u. Dzianina wełniana, z której są wykonane sprawdzają się nie tylko w outdoorowym użytkowaniu.

AKTYWNIE

Produkty o prostych krojach. Są idealnym rozwiązaniem do codziennej bieganiny jak i relaksu podczas spacerów w chłodniejsze dni zestawiając ją w warstwowych outfitach.

KLASYKA DAMSKIEJ GARDEROBY

To doskonały wybór dla lubiących swobodę i ciepło. Idealnie wpasowują się w trendy wiosenne, jesienne oraz zimowe.

PANTOFLE DOMOWE

Są w pełni naturalne i przyjazne dla skóry. Utrzymują odpowiednią temperaturę stóp a tym samym zapewniają komfort i jednocześnie pozwalają skórze oddychać.

CZAPKI, RĘKAWICZKI I NIE TYLKO

Czapki i rękawiczki w klasycznych odsłonach. Ciepły materiał jakim jest wełna zapewni komfort użytkowania nawet w największe mrozy.

DZIECIAKI I ICH ZABAWY

Produkty wełniane dla najmłodszych doskonale sprawdzają się w zabawach. Dzianina wełniana, z której są wykonane idealnie najadają się do codziennego użytku nie tylko dla zmarzluchów.

CIEPŁY DOM

Proces projektowania to jeden z autorskich przedsięwzięć, jakie podejmujemy w oparciu o zebrane informacje z rynków nt. trendów, prognoz, a także zgłaszanych przez klientów ich indywidualnych potrzeb.

OCIEPLACZE MEDYCZNE

Ocieplacze z zastosowaniem wełny owczej to połączenie najnowszych technologii włókienniczych z unikatowym działaniem włókna wełnianego.Opracowane w celu uzupełnienia leczenia farmakologicznego i fizjoterapii.

ALWERO Sp. z o.o.

Telefon

+(048) 33 845 19 25

Adres

ul. Krakowska 1 43-330 Hecznarowice POLSKA